Дворец на културата и спорта           Варна
 главна 
 новини архив 
 история на клуба 
 за нас 
 фотогалерии 
 резултати 
 мт"руми и албена" 
 форум   



                                                РЕЗУЛТАТИ 2007


Международен турнир в Краков, Полша

  • Деца - Данина Тодорова е 2-ра в многобоя
  • Девойки - Вилия Христова е първа в многобоя
  • Жени - Невена Костадинова е 3-та в многобоя
  • Отборно - "Чар ДКС" Варна е първи

    Държавен турнир "Ж.Шишманова", Бургас
    ДСВ

  • Вилия Христова е 9 в квалификациите, 13 в многобоя, 3 на въже
  • Кристина Шидерова е 12 в квалификациите, 14 в многобоя, 7 на обръч
  • Симона Дянкова е 26 в квалификациите
  • Борислава Тончева е 30 в квалификациите
    ЖЕНИ
  • Невена Костадинова е 31 в квалификациите
  • Росица Иванова е 32 в квалификациите

    Международен турнир "Руми и Албена",Варна
    ДЕЦА

  • Данина Тодорова е 1-ва в многобоя, 1-ва на без уред, 1-ва на въже
  • Радина Филипова е 2-ра в многобоя, 2-ра на без уред, 2-ра на въже
  • Цветелина Петрова е с 8-ми резултат
  • Снежи Грудева е с 14-ти резултат
    ДМВ
  • Виктория Стойкова е 8-ма в многобоя, 8-ма на въже, 5 на топка
  • Силви Каратерзиян е 11-та в многобоя, 4-та на без уред
  • Илона Минчева е с 13-ти резултат, 7 на топка
  • Михаела Христова е с 14-ти резултат
    ДСВ
  • Вилия Христова е 1-ва в многобоя, 4 на обръч, 1 на топка, 1 на лента
  • Кристина Шидерова е 3-та в многобоя, 5 на обръч, 2 на топка, 6 на лента
  • Борислава Тончева е с 7-ми резултат
  • Симона Дянкова е с 8-ми резултат

    ДТ "Златен обръч"
    ДМВ

  • Виктория Стойкова е 30-та в квалификациите, 46 на характерен танц
  • Силви Каратерзиян е 33-та в квалификациите, 36 на характерен танц

    Държавно първенство "ДЕЦА" А категория индивидуално и ансамбли и Б категория ансамбли

  • Данина Тодорова е 4-та в многобоя, 6-та на без уред
  • Радина Филипова е 13-та в многобоя, 3-та на без уред
  • Снежана Грудева е с 36-ти резултат
  • Цветелина Петрова е с 40-ти резултат
  • Първи отбор отборно са 4-ти, втори отбор са с 14 резултат
  • Ансамбъл "А" категория е 4-ти
  • Ансамбъл "Б" категория - І-ви отбор е е 5-ти, ІІ-ри отбор е с 6 резултат

    Международен турнир "Купата на ЦСКА"
    ДЕЦА

  • Данина Тодорова е 1-ва в многобоя
    ДСВ
  • Симона Дянкова е 4-та в многобоя

    16 МТ "Царица Маргарита"
    ДСВ

  • Вилия Христова със 7-ми резултат в многобоя
  • Симона Дянкова с 10-ти резултат в многобоя

    Държавното първенство по естетическа групова гимнастика

  • ДЕЦА 8-10 годишни - 1 място
  • ДЕЦА 10-12 годишни - 3 място
  • ДЕЦА 12-14 годишни - 4 място

    Международен турнир "Золотые листья" в гр. Москва, Русия
    ДЕЦА родени 1997г.

  • Данина Тодорова е 8-ма в многобоя
  • Радина Филипова е 10-та в многобоя
    ДМВ родени 1996-1995г.
  • Илона Минчева е 15-та в многобоя
    ДСВ родени 1994-1993г.
  • Вилия Христова е 9-та в многобоя
  • Кристина Шидерова е 10-та в многобоя
  • Симона Дянкова е 14-та в многобоя

    Държавен турнир за ансамбли, София

  • ДСВ са 5-ти в многобоя
  • ЖЕНИ са 9-ти в многобоя







  • Международен турнир в Уелва, Испания

  • Радина Филипова е 5-та в многобоя, 5 на топка, 7 на без уред
  • Симона Дянкова е 1-ва в многобоя, 1-ва на въже, 1-ва на топка
  • Кристина Шидерова е 1-ва в многобоя, 1-ва на обръч, 3-та на топка

    ДП категория "А"
    ДМВ

  • Илона Минчева е 15-та в многобоя, 8 на топка
  • Михаела Христова е 27-ма в многобоя, 7 на топка
  • Отборно 11-ти
    ДСВ
  • Симона Дянкова е 2-ра в многобоя, 8 на въже, 5 на обръч, 4 на топка, 5 на лента
  • Борислава Тончева е 4-та в многобоя, 5 на въже, 2 на топка
  • Отборно 1-ви
    ЖЕНИ
  • Невена Костадинова е 9-та в многобоя, 4 на въже, 4 на обръч
  • Росица Иванова е 21-ва в многобоя, 2-ра на без уред, 2-ра на въже
  • Отборно 5-ти

    ДП категория "Елит"
    ДМВ

  • Силви Каратерзиян е 12-та в многобоя
  • Виктория Стойкова е 15-та в многобоя
  • Отборно 7-ми
    ДСВ
  • Вилия Христова е 7-ма в квалификациите, 17-та в многобоя, 3 на въже, 6 на обръч, 8 на лента
  • Кристина Шидерова е 19 в квалификациите, 14-та в многобоя
  • Отборно 5-ти

    ДП категория "Б"
    ДМВ

  • Зорница Стойчева е 21-ва в многобоя
  • Виктория Вартан е 34-та в многобоя
  • Отборно 12-ти
  • Ансамбъла е 3-ти
    ДСВ
  • Емона Пламенова е 17-та в многобоя
  • Габриела ПЕткова е 18-та в многобоя
  • Ансамбъла е 1-ви
  • Отборно 8-ми
    ЖЕНИ
  • Яна Димитрова е 1-ва в многобоя
  • Габриела Петкова е 2-ра в многобоя
  • Отборно 2-ри

    Международен турнир "Кюстендилско лято"
    ДЕЦА

  • Радина Филипова е 3-та в многобоя, 2-ра на без уред, 2-ра на въже
    ДМВ
  • Илона Минчева е 4-та в многобоя, 4-та на без уред, 5-та на въже, 2-ра на топка
    ДСВ
  • Кристина Шидерова е 1-ва в многобоя, 1-ва на топка, 1-ва на обръч, 1-ва на въже

    Международен турнир в гр. Пазарджик
    ДЕЦА

  • Данина Тодорова е 2-ра в многобоя, 2-ра на без уред, 2-ра на въже
    ДМВ
  • Илона Минчева е 8-ма на топка
    ДСВ
  • Борислава Тончева е 8-ма на топка

    Международен турнир "Купа Импала" в гр. Стара Загора
    ДЕЦА

  • Радина Филипова е 1-ва в многобоя
    ДСВ
  • Кристина Шидерова е 1-ва в многобоя
    ЖЕНИ
  • Катерина Иванова е 6-та в многобоя

    Световна купа по естетическа гимнастика, София

  • категория ДЕЦА - 6-то място











  • Варна, бул. Княз Борис І
    зала Хореография
    Дворец на културата и спорта